Komuniteti I Lojërave Për Të Rritur

Luaj online me njerëz të këqinj


Vazhdo Lojën.

Këto lojëra seksi punojnë si në kompjuterë, ashtu edhe në celular.


Pa Para, Vetëm Bythë.

Të gjitha këto lojëra mund të luhet falas tani.

Lojëra Porno Japoneze Pa Seks

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Luaj Lojëra Origjinale Të Seksit Japonez Këtu

Kur vjen puna te kinks dhe fantazitë, ne mund të themi në mënyrë të sigurtë se vajzat Aziatike janë mes më të kërkuarve nga të gjithë burrat në këtë planet. Ka diçka tek ato që i bën të lezetshëm dhe seksi në të njëjtën kohë. Megjithëse interneti ka shumë video porno me vajza Aziatike, me të dy yje pornoje nga SHBA që janë Aziatikë dhe vajza nga Japonia, nuk ka shumë lojra pornoje me vajza Aziatike. Epo, ka lojra hentai, që janë të bollshme. Por ka një burim Të pashfrytëzuar të lojrave pornografike Aziatike dhe ajo është e paprekur në Japoni., Kjo deri tani, sepse ne filluam Lojrat E Seksit Japonez, një platformë me qëllimin kryesor të gjetjes Së lojrave Më të mira Japoneze dhe nxitjes së tyre në publikun perëndimor. Të gjitha këto lojra janë krijuar nga zhvillues Japonezë për një publik Japonez. Puna jonë ishte t'i mblidhnim dhe t'i modifikonim në mënyra që do të siguronin një lojë argëtuese për publikun perëndimor.

Gjëja e parë që bëmë në këto lojra ishte t'i përkthenim. Ne përkthyem menutë dhe pastaj shkuam dhe përkthyem të gjithë tekstin dhe dialogun në lojra. Ka disa lojra në të cilat zoçkat kishin shprehur lidhur me dialogun dhe ne i lamë të paprekur, por shtuam titra. Dhe pastaj i ngarkuam të gjitha lojërat në serverat tanë, ku mund t'i luash nga çdo pajisje, direkt në shfletuesin tënd, pa këst dhe pa pagesë. Sa për koleksionin, do të gjesh nyje dhe idhuj për çdo lloj fantazie., Gjysma e faqes sonë po shfaq lojra Hentai, sepse audienca Japoneze e pornove është gjithashtu e çmendur për femrat e animuara. Por kemi gjithashtu lojra të rregullta seksuale të prodhuara në Japoni, që do të të lejojnë të shohësh ndryshimin midis kinksave të admiruara në perëndim dhe kinksave të admiruara atje. Jam i sigurt që do të të pëlqejnë të gjitha këto dallime.

Lojrat Hentai Nga Japonia

Lojrat hentai që prodhohen në Japoni janë pak të ndryshme nga ajo që kemi në perëndim. Lojrat popullore të hentait për ne janë ato që vijnë me veprim parodi që paraqesin disa nga personazhet më të famshëm të kafshëve. Ata kanë disa lojëra parodie hentai, por ato bazohen në Krimin që është popullor atje, gjë që ndonjëherë është ndryshe. Personalisht, unë nuk jam ai që investoj në një kohë, dhe disa nga personazhet janë plotësisht të huaj për mua. Më pëlqeu aksioni i seksit., Dhe jam i sigurt se një tifoz i kafshëve të egra nga perëndimi do të gjejë shumë gëzim në lojrat origjinale Japoneze Të seksit anime që paraqet ky vend.

Por lojrat hentai në Japoni janë pak më ndryshe. Shumica e tyre janë origjinale, me histori të krijuara nga zhvilluesit për veprim vetëm në këto aventura. Loja po rrotullohet më së shumti rreth zhanrit TË RPG, me lojëra komplekse që vijnë me shumë misione që mund t'i kompletosh dhe personazhe që mund t'i nivelosh. Në të njëjtën kohë, lojrat e betejës me letra janë të famshme, kështu që nëse do të ndërtosh një verandë dhe të eksitohesh në të njëjtën kohë, ka shumë lojra për ty në këtë koleksion.

Lojëra Seksi 3D Nga Japonia

Në Lojrat Japoneze Të Seksit do të gjeni edhe lojra të rregullta, të cilat nuk janë ndërtuar në stilin e hentait. Takimet 3D QË ata bëjnë atje janë aq të mahnitshme. Nuk e di nëse është një gjë kulturore apo në qoftë se artistët atje janë më të mirë sepse ata krijojnë një përmbajtje më dixhitale në përgjithësi, por vajzat që do t'i gjeni në këto lojra duken kaq realiste. Dhe kjo falë të gjitha detajeve të vogla që shkuan në krijimin e tyre. Disa nga personazhet e tyre edhe injorojnë ose marrin frymë. Një gjë që është ndryshe nga lojrat perëndimore është fakti Se lojrave porno Japoneze u mungon përshtatja e përparuar., Ata luajnë me atë që marrin, por kanë shumë lojra në të cilat mund të ndryshosh kostumet e vajzave. Dhe shumicën e kohës kjo do të thotë lojë uniforme. Sepse kjo është një nga më popullore në këto lojra. Do të të pëlqejnë fantazitë e vajzave të shkollës, lojërat e seksit në zyrë, dhe gjithashtu disa vajza me uniformë shërbëtore apo mace.

Fetishi i familjes tabu është gjithashtu i pranishëm në këtë koleksion, dhe dallimi është se ata janë më shumë në motra apo vajza të vogla, ndërsa në perëndim ne jemi të gjitha për nënat e eksituar. Në të njëjtën kohë, në lojrat e familjes Japoneze, vajzat dhe motrat po e bëjnë joshjen. Dhe ne gjetëm kaq shumë lojëra solo seksi në të cilat ti do të ndihmosh vajzat seksi të masturbojnë. Ju do të merrni të gjitha llojet e veprimeve në këto lojra, duke përfshirë shumë lodra interesante dhe të çmendura seksi që ju mund t'i bëni ato të përdorin deri sa ata të kërcasin për ju.

Të Gjitha Këto Lojëra Seksi Japoneze Janë Falas

Kur e krijuam këtë vend, e dinim që do të kemi shumë trafik, sepse kjo është një çerdhe e re me të cilën kemi ardhur. Dhe për shkak se ne ishim aq të sigurt se shumë prej jush do të duan të luajnë lojrat, ne vendosëm për të bërë këtë një vend të lirë. Ne bëjmë para të nevojshme për lojra dhe për procesin e ndryshimit të tyre nga reklamat që ju do të shihni në vendin tonë. Ose më mirë të themi nga reklamat që nuk do ta shihni, sepse strategjia e reklamave që kemi bërë është aq e pafuqishme saqë as nuk do të ndjeni sikur ka parulla në vendin tonë. Dhe vendi në të cilin ne ofrojmë gjithë këtë përmbajtje është gjithashtu i shkëlqyer., Ne u siguruam që serverat të jenë të sigurt dhe gjithmonë në punë. Të gjitha lojrat mund të luhet nga PC, Mac, iOS dhe Android, direkt në shfletuesin tuaj dhe me asnjë kërkesat për të shkarkoni dhe të regjistrimit. Eksploro skenën E pornos Japoneze në vendin tonë dhe shijoje veten!

Luaj Falas Tani